Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 36 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 5057 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 057 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 36.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.