Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5100 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk och den tillverkas av MSW. Fälgens bredd är 9.5". MSW MSW 51 G.Blk har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 31 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5069 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 31 mm. Bultcirkeln är 5/112.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 42 mm.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.