Med ett pris på 6127 kronor är MSW 50 Matt Gunmetal Polished ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 11.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 42 mm. Navhålet på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 127 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 14 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 52.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 61 mm.