Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 11.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 14 mm. Centrumhålet på denna fälg är 71.5 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 6043 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 043 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 14 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 14 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 52.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 61 mm.