MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Bredden på denna fälg är 11.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 22 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.5 mm stort. En uppsättning MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan bli din för endast 6043 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 043 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
50 Gloss Black från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 22 mm. Bultcirkeln är 5/130.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 14 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 52.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 61 mm.