MSW MSW 51 G.Blk är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd på 9". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 51 G.Blk är 5/112.
Fälgens ET-mått är 26 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 669 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.