MSW 51 G.Blk/Pol 20" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 26 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk/Pol kan bli din för endast 3802 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 802 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.