Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black Polished har en bredd på 7". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 37 mm. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 57.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2089 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7" och ET-måttet är 37 mm.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 4/100.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 37 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.