Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 37 mm. Denna variant av 80 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 80 Gloss Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 969 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
80 Gloss Black Polished 17" från MSW med 7" bredd och ET på 37 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7" och ET-måttet är 37 mm.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 4/100.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 37 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.