MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 10.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 18 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer MSW 50 Matt Gunmetal Polished 22" i sin webbshop för 5979 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 979 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg från MSW av modellen 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 18 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 45 mm.
MSW 51 G.Blk 22" från MSW med 10.5" bredd och ET på 18 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.