MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg på 22" från MSW. Bredden på denna fälg är 10.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 5/112.
Denna variant av 50 Matt Gunmetal Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 5979 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 979 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 50 Matt Gunmetal Polished, 22"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 41 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.