Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Fälgens bredd är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 19 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 3819 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 819 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/112.