MSW 51 G.Blk/Pol 20" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 26 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 3819 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 819 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 26 mm.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.