MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk 21" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 19 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 19 mm.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.