MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg på 22" från MSW. Fälgens bredd är 10". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. MSW 51 G.Blk/Pol 22" är en snygg fälg för 5162 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 162 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 5/112.