Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bredden på denna fälg är 7". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MSW 80 Gloss Black Polished är 47 mm. Detta är en fälg med 66.1 mm stort navhål. BytHjul säljer idag MSW 80 Gloss Black Polished för 2089 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 47 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. MSW 80 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 47.
80 Gloss Black 17" från MSW med 7" bredd och ET på 47 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.