MSW 80 Gloss Black är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 7". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Denna variant av 80 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 47 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW 80 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 969 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
80 Gloss Black 17" från MSW med 7" bredd och ET på 47 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
MSW 80 Gloss Black, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 47 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. MSW 80 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.