Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2800 kronorsklassen. Fälgen heter 80 Gloss Black Polished och den tillverkas av MSW. Denna fälg är 8" bred. MSW 80 Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av 80 Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 47 mm. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 80 Gloss Black Polished för 2739 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 80 Gloss Black, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 47 mm.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 47.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 47 mm.