MSW 44 Gloss Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Denna fälg har ett navhål som är 73.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW 44 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 4197 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
44 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
20"-fälg av modellen 44 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 40 mm.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.