Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4200 kronorsklassen. Fälgen heter 44 Gloss Black Polished och den tillverkas av MSW. MSW 44 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 44 Gloss Black Polished är 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 44 Gloss Black Polished 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
44 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MSW 44 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
20"-fälg från MSW av modellen 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.