44 Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". MSW 44 Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. MSW 44 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 4197 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MSW 44 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
20"-fälg av modellen 44 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 40 mm.