48 Matt Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna fälg är 8" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW 48 Matt Black kan bli din för endast 4404 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 404 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Matt Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
48 Matt Black 19" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter 48 Matt Black.
48 Matt Black 19" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW 48 Black Machined Face, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.