Detta är en MSW-fälg av modellen 27T Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Fälgens bredd är 10.5". MSW 27T Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 64.1 mm. BytHjul säljer MSW 27T Gloss Black Polished 19" i sin webbshop för 2944 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 944 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 27T Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
27T Gloss Black 19" från MSW med 10.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
MSW 27T Gloss Gunmetal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 45.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 27T Silver är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
19"-fälg från MSW av modellen 27T Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.