Denna 21"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bredden på denna fälg är 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 5/120.
Fälgens ET-mått är 40 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har ett centrumhål (navhål) på 64.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Matt Gunmetal Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4883 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 883 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 9.5" och ET-måttet är 40 mm.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 48.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 49 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.