MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 50 Matt Gunmetal Polished 21" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Centrumhålet är 64.1 mm stort. En uppsättning MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan bli din för endast 5290 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 290 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 9.5" och ET-måttet är 40 mm.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 48 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.