MSW 51 G.Blk 20" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 9". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 51 G.Blk är 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 64.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3669 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 669 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 51 G.Blk 20" från MSW med 10" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.