Med ett pris på 5274 kronor är MSW MSW 51 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 42 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 5274 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 274 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 21 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol 22" från MSW med 10" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10" och ET-måttet är 42 mm.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.