Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bredden på denna fälg är 9.5". MSW 50 Matt Gunmetal Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Glöm inte kolla att ET 49 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av 50 Matt Gunmetal Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. Du hittar mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 862 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 49 mm.
19"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 49 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9.5" och ET-måttet är 49 mm.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 41 mm.