50 Matt Gunmetal Polished 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 9.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 5/112.
Fälgens ET-mått är 41 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 5823 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 823 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 42 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 45 mm.