MSW 50 Gloss Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Gloss Black har en bredd på 9.5". Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 49 mm. Navhålet på MSW 50 Gloss Black är 72.5 mm stort. MSW 50 Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 5069 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 22" och har en bultcirkel på 5/120.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/120.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 49 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 49.