MSW 51 G.Blk/Pol 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Glöm inte kolla att ET 52 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4812 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 812 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
MSW 51 G.Blk 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 52 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 66 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 52 mm.