MSW 50 Gloss Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 11.5". Med en cirkeldiameter på 130 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 14 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.5 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5306 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 306 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 14 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 14 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 50 Gloss Black, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 52 mm.
50 Gloss Black från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 22 mm. Bultcirkeln är 5/130.