En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk/Pol. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 66 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.5 mm. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 4812 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 812 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 66 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 66 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.