MSW 50 Gloss Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Gloss Black är 22 mm. Denna variant av 50 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 71.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5306 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 306 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 50 Gloss Black, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 52 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 14 mm.