Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 10.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgens ET-mått är 64 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 71.5 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 3987 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 987 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 64 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
20"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 64 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 55.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10.5" och ET-måttet är 64 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.