MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg på 22" från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 48 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 71.5 mm. MSW 51 G.Blk/Pol 22" är en snygg fälg för 5335 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 335 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 65 mm.