Om du letar efter bra 20"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 55 mm. Centrumhålet på denna fälg är 71.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk/Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 987 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 55 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 64.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 55.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.