Denna 21"-fälg från OZ har modellnamnet Leggera HLT Gloss Black. Bredden på denna fälg är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 75.1 mm stort. En uppsättning OZ Leggera HLT Gloss Black kan bli din för endast 10235 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 235 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Leggera HLT Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
21"-fälg av modellen Leggera HLT Gloss Black från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
21"-fälg av modellen Leggera HLT Gloss Black från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 22 mm.
Denna 21"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Leggera HLT Gloss Black.
OZ Leggera HLT Silver, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.