OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering är en fälg på 18" från OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering har en bredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Denna variant av Superturismo LM Matt Black Silver Lettering har ett navhål/centrumhål som är 75 mm stort. OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering kan du köpa från BytHjul för endast 5822 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 822 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo LM Matt Black Silver Lettering |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75 mm |
Superturismo LM Matt Black Silver Lettering från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
18"-fälg från OZ av modellen Superturismo LM Matt Silver Black Lettering. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
OZ Superturismo LM Matt Silver Black Lettering, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.