Detta är en OZ-fälg av modellen Superturismo LM Matt Silver Black Lettering. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Superturismo LM Matt Silver Black Lettering har en bredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Superturismo LM Matt Silver Black Lettering är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 75 mm. En uppsättning OZ Superturismo LM Matt Silver Black Lettering kan bli din för endast 4087 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 087 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo LM Matt Silver Black Lettering |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75 mm |
Superturismo LM Matt Black Silver Lettering 18" från OZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Superturismo LM Matt Black Silver Lettering från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
18"-fälg från OZ av modellen Superturismo LM Matt Silver Black Lettering. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.