OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering är en fälg på 19" från OZ. OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering har en fälgbredd som är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering är 45 mm. Denna variant av Superturismo LM Matt Black Silver Lettering har ett navhål/centrumhål som är 75 mm stort. BytHjul säljer OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering 19" i sin webbshop för 7525 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 525 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo LM Matt Black Silver Lettering |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75 mm |
Superturismo LM Matt Black Silver Lettering 18" från OZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
OZ Superturismo LM Matt Silver Black Lettering, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.
Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering 17" från OZ med 7" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
Fälg från OZ på 17" med modellnamnet Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.