OZ har många snygga fälgar i sitt utbud och Superturismo Aero HLT Grey 20" är inget undantag. Denna fälg är 8.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Centrumhålet är 75.1 mm stort. Superturismo Aero HLT Grey 20" är en snygg fälg för 9632 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
OZ Superturismo Aero HLT Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 20.
OZ Superturismo Aero HLT Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 28.
OZ Superturismo Aero HLT Grey, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.