OZ Superturismo Aero HLT Grey är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Superturismo Aero HLT Grey har en bredd på 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 28 mm. Detta är en fälg med 75.1 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Superturismo Aero HLT Grey 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ Superturismo Aero HLT Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 20.
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
OZ Superturismo Aero HLT Grey, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
20"-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.