OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. Denna fälg är 11.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 43 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 79.1 mm. En uppsättning OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk kan bli din för endast 8828 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 828 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Hyper XT HLT G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 79.1 mm |
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. OZ Hyper XT HLT Gloss Black är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/112.