Detta är en OZ-fälg av modellen OZ Rally Racing Van D.Gra. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". OZ OZ Rally Racing Van D.Gra har en fälgbredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för OZ Rally Racing Van D.Gra är 56 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för OZ OZ Rally Racing Van D.Gra. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4117 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 117 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Rally Racing Van D.Gra |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
18"-fälg av modellen Rally Racing Van Black från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 56 mm.
Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering 18" från OZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
OZ Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 160 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 48.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ Rally Racing Van Matt Black Silver Lettering är 18" och har en bultcirkel på 5/112.