OZ Hyper XT HLT Gloss Black är en fälg på 20" från OZ. Denna fälg är 9" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 79.1 mm. OZ Hyper XT HLT Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Hyper XT HLT Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 593 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 79.1 mm |
OZ Hyper XT HLT Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 40.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 30 mm.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 10" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.