En snygg fälg på 20" från OZ. Denna modell har OZ valt att kalla för Hyper XT HLT Gloss Black. OZ Hyper XT HLT Gloss Black har en fälgbredd som är 9". OZ Hyper XT HLT Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 30 mm. OZ Hyper XT HLT Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 79.1 mm. Du hittar mer information om OZ Hyper XT HLT Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 593 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 79.1 mm |
21"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 30 mm.
Hyper XT HLT Gloss Black från OZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 52 mm.
OZ Hyper XT HLT G.Blk från OZ är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.