Med ett pris på 13110 kronor är OZ Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Denna fälg är 10" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip är 40 mm. Denna variant av Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip har ett navhål/centrumhål som är 79 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 13110 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 13 110 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 79 mm |
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip från OZ. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
OZ Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 35.