OZ Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip är en fälg på 22" från OZ. Bredden på denna fälg är 11". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 38 mm. Centrumhålet på denna fälg är 79 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 11 581 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 79 mm |
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 10" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
22"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 25 mm.