OZ Superturismo Aero HLT Grey är en fälg på 20" från OZ. Bredden på denna fälg är 11". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgens ET-mått är 65 mm. Centrumhålet på denna fälg är 71.5 mm stort. Superturismo Aero HLT Grey 20" är en snygg fälg för 10364 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 364 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 65 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 60 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Indy HLT Titanium från OZ. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 65 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
20"-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.